Vyhledávání

Kontakt

Josef Lampert a Eliška Havlíková
Týn nad Vltavou (Czech), Měcholupy (Czech)

blackheartzine@seznam.cz

Kanaďané KEN MODE společně s UNKIND (fin) a STAER (nor) 19/09 v Chapeau Rouge + Soutěž

19.09.2013 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tisková zpráva ke koncertu

 

KEN MODE (can)

UNKIND (fin)

STAER (nor)

 

17/09/2013, Praha – Chapeau Rouge

 

Kanadsko-finská dvojice kapel KEN MODE a UNKIND vystoupí 17. září v podzemních prostorách pražského klubu Chapeau Rouge.

Kanaďané KEN MODE jsou nezaměnitelnou stálicí místní metalcore/noise rockové scény a jejich nynější koncert budiž i jako náhrada za jejich zrušenou show, kterou měli původně absolvovat letos na jaře po boku svých kamarádů z Today Is The Day. KEN MODE budou v Praze propagovat své aktuální album nesoucí název „Entrench“ (Season of Mist).

 

Seveřané UNKIND představují prověřeného reprezentanta finské HC/crust scény. Jejich hudba je navíc podbarvená temnými odstíny, které přinášejí do jejich songů nezbytnou dávku marnosti a deprese.

 

Celý večer pak otevře vycházející norská noise/punk/rocková hvězda STAER, o jejíž vyhlášených živých show pravidelní návštěvníci Chapeau něco vědí...V jednání je momentálně třetí kapela, jejíž jméno se v následujících dnech objeví na oficiálních kanálech Obscure promotion.

 

Koncert začne ve 20:00h, vstupenky za 299,- Kč budou k dostání pouze na místě od 19:00h. Bližšíinformace na www.obscure.cz

 

 

!!!!!!Black Heart zine pro vás chystá soutěž. info o soutěži doplníme !!!!!!!